Do korzystania z usług Pełnomocnika uprawnieni są:

1. Kandydaci i studenci/doktoranci będący osobami z niepełnosprawnością w rozumieniu ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych z
dnia 27 sierpnia 1997 r. ( Dz.U. z 1997 r. Nr 123, poz. 776 z późn. zm.).
2. Studenci/doktoranci przewlekle chorzy lub niezdolni do pełnego uczestnictwa z zajęciach w trybie standardowym ale nieposiadający orzeczenie stopnia niepełnosprawności oraz osoby, których niezdolność do pełnego uczestnictwa w zajęciach spowodowana jest naglą chorobą lub utratą sprawności z powodu wypadku ale charakter tej niezdolności jest czasowy.

Do korzystania z usług Pełnomocnika uprawnieni są:
    dnia 27 sierpnia 1997 r. ( Dz.U. z 1997 r. Nr 123, poz. 776 z późn. zm.).